Region Nordjylland

Som medlem af Høreforeningen kan du deltage i arrangementer i alle vores lokalafdelinger over hele landet.

Her får du et overblik over lokalafdelingerne i Region Nordjylland:


Høreforeningen Frederikshavn Lokalafdeling

Formand: Jørgen S. Hansen
E-mail: frederikshavn@hoereforeningen.dk
Tlf: 98 48 64 75

Høreforeningen Hjørring Lokalafdeling
Formand: Flemming Avnby
E-mail: hjoerring@hoereforeningen.dk
Tlf: 98 90 16 05

Høreforeningen Jammerbugt Lokalafdeling
Formand: Mona Skov Jensen
E-mail: jammerbugt@hoereforeningen.dk
Tlf: 26 41 20 95
Facebook

Høreforeningen Mariagerfjord Lokalafdeling
Formand: Ole Olesen
E-mail: mariagerfjord@hoereforeningen.dk
Tlf: 23 30 28 54

Høreforeningen Morsø Lokalafdeling
Formand: Jens Peder Dalgaard
E-mail: morsoe@hoereforeningen.dk
Tlf: 97 72 52 90

Høreforeningen Rebild Lokalafdeling
Formand: Helmuth Jørgensen
E-mail: rebild@hoereforeningen.dk
Tlf: 98 65 30 47

Høreforeningen Thisted Lokalafdeling
Formand: Åse J. Jensen
E-mail: thisted@hoereforeningen.dk
Tlf: 97 92 18 94

Høreforeningen Vesthimmerland Lokalafdeling
Formand: Viggo Christensen
E-mail: vesthimmerland@hoereforeningen.dk
Tlf: 29 86 62 38

Høreforeningen Aalborg og Brønderslev Lokalafdeling
Formand: Christel Sievers
E-mail: aalborg@hoereforeningen.dk
Tlf: 24 22 89 64
Facebook

 

Designed by Synergi Reklamebureau Webbureau