Region Midtjylland

Som medlem af Høreforeningen kan du deltage i arrangementer i alle vores lokalafdelinger over hele landet.

Her får du et overblik over lokalafdelingerne i Region Midtjylland:

 

Høreforeningen Favrskov Lokalafdeling
I denne lokalafdeling er der mulighed for at oprette en bestyrelse.
Du kan som medlem deltage i arrangementer i alle andre, aktive lokalafdelinger i Høreforeningen. Se aktivitetsoversigten.
E-mail: mail@hoereforeningen.dk
Tlf.: 36 75 42 00

Høreforeningen Hedensted Lokalafdeling
I denne lokalafdeling er der mulighed for at oprette en bestyrelse.
Du kan som medlem deltage i arrangementer i alle andre, aktive lokalafdelinger i Høreforeningen. Se aktivitetsoversigten.
E-mail: mail@hoereforeningen.dk
Tlf.: 36 75 42 00

Høreforeningen Herning Lokalafdeling
Formand: Hanne Jensen
E-mail: herning@hoereforeningen.dk
Tlf: 27 64 21 47

Høreforeningen Holstebro Lokalafdeling
Formand: Lisbeth Johansen
E-mail: holstebro@hoereforeningen.dk
Tlf: 97 43 00 37

Høreforeningen Horsens Lokalafdeling
Formand: Jette Rasmussen
E-mail:  horsens@hoereforeningen.dk
Tlf: 21 29 64 60

Høreforeningen Ikast-Brande Lokalafdeling
Lokalafdelingen samkører med Herning Lokalafdeling

Høreforeningen Lemvig Lokalafdeling
Lokalafdelingen samkører med Struer - Thyholm Lokalafdeling

Høreforeningen Norddjurs Lokalafdeling
Formand: Else Marie Bonde Bøjstrup
E-mail: norddjurs@hoereforeningen.dk
Tlf: 51 86 37 38

Høreforeningen Odder Lokalafdeling
Formand: Tom Møller Jensen
E-mail: odder@hoereforeningen.dk
Tlf.: 30 20 91 33

Høreforeningen Randers Lokalafdeling
Formand: Kristian Smedegaard
E-mail: randers@hoereforeningen.dk
Tlf. 28 93 73 93

Høreforeningen Ringkøbing-Skjern Lokalafdeling
Formand: Kaj Møller
E-mail: ringkoebingskjern@hoereforeningen.dk
Tlf: 29 27 25 44

Høreforeningen Samsø Lokalafdeling
I denne lokalafdeling er der mulighed for at oprette en bestyrelse.
Du kan som medlem deltage i arrangementer i alle andre, aktive lokalafdelinger i Høreforeningen. Se aktivitetsoversigten.
E-mail: mail@hoereforeningen.dk
Tlf.: 36 75 42 00

Høreforeningen Silkeborg Lokalafdeling
I denne lokalafdeling er der mulighed for at oprette en bestyrelse.
Du kan som medlem deltage i arrangementer i alle andre, aktive lokalafdelinger i Høreforeningen. Se aktivitetsoversigten.
E-mail: mail@hoereforeningen.dk
Tlf.: 36 75 42 00
Facebook

Høreforeningen Skanderborg Lokalafdeling
I denne lokalafdeling er der mulighed for at oprette en bestyrelse.
Du kan som medlem deltage i arrangementer i alle andre, aktive lokalafdelinger i Høreforeningen. Se aktivitetsoversigten.
E-mail: mail@hoereforeningen.dk
Tlf.: 36 75 42 00

Høreforeningen Skive Lokalafdeling
I denne lokalafdeling er der mulighed for at oprette en bestyrelse.
Du kan som medlem deltage i arrangementer i alle andre, aktive lokalafdelinger i Høreforeningen. Se aktivitetsoversigten.
E-mail: mail@hoereforeningen.dk
Tlf.: 36 75 42 00

Høreforeningen Struer - Thyholm Lokalafdeling
Formand: Anders Sund
E-mail: struer@hoereforeningen.dk
Tlf: 97 87 23 33

Høreforeningen Syddjurs Lokalafdeling
Formand: Ole Loumand
E-mail: syddjurs@hoereforeningen.dk
Tlf: 86 36 55 67

Høreforeningen Viborg Lokalafdeling
Formand: Lone Jensen
E-mail: viborg@hoereforeningen.dk
Tlf: 20 82 55 05

Høreforeningen Aarhus Lokalafdeling
Formand: Sanne Lauridsen
E-mail: aarhus@hoereforeningen.dk
Tlf: 22 57 12 61
Lokalafdelingens hjemmeside
Facebook

Designed by Synergi Reklamebureau Webbureau